За работа

Машинен оператор - етикиране

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Средно образование;
  • Готовност за работа на смени;
  • Сръчност, прецизност и отговорност;
  • Опит в производствена компания, ще се счита за предимство;
  • Отговорност и внимание към спазване на работните задължения;
  • Спазване на хигиенните условия на труд.

Основни отговорности:

  • Работи с машина като отговаря за коректното й и безопасно функциониране;
  • Събира готовата продукция, излизаща от транспортната лента на производствените помещения;
  • Сортира продукцията по вид, поставя етикет с партиден номер, подаден от производството и я подрежда в кашони или каси;
  • Етикетира готовата продукция, поставяйки съответния вид етикет, съобразно асортимента

Работи се пет дни в седмицата - от неделя до четвъртък.

Моля, изпратете Вашата автобиография, снимка и попълнен формуляр за кандидатстване на office@sami-m.com
Формулярът е достъпен като Adobe PDF или Microsoft Word документ.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД.
Сами-М ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Оператор на поточна линия

  • Средно техническо образование или хранително-вкусова промишленост;
  • Опит в работа с автоматизирани машини и апарати;
  • Готовност за работа на три смени;

  • Организира и участва в обработката на месните продукти;
  • Работи с машини, като отговаря за коректното им и безопасно функциониране;
  • Отговаря за коректното зареждане и настройка на машината, според инструкциите на производителя и технологичните изисквания за различните асортименти;
  • Следи за качеството на произвежданата продукция и нормалната работа на машината;
  • Съдейства за решаването на проблеми, възникнали при протичане на производствения процес;
  • Почиства и се грижи за състоянието на машината и работното си място.